Boulevard Hotel Hamburg

Hotel

Hamburk, NěmeckoHofweg 73, 22085

Orientační cena za noc pro 2 osoby~12 138 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 3 hosty
  • Až 20 m²
  • Ložnice: 1

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~12 138 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

Boulevard Hotel Hamburg, ubytování v destinaci Hamburk, má zahradu a terasu. Ubytovacími jednotkami jsou pokoje s plochou od 12 do 20 m² a mají TV. Vybrané ubytovací jednotky mají trezor a ve všech pokojích nebudete postrádat vlastní koupelnu se sprchou. Vanu nebo sprchu a fén mají hosté v některých pokojích. Podle typu jednotky najdete topení, dřevěnou nebo parketovou podlahu a zvukovou izolaci. Na výběr je 14 pokojů.

Asi 15 minut chůze odtud je Kampnagel. 1,8 km odtud leží Museum am Rothenbaum – Kulturen und Künste der Welt a 1,9 km odtud Domkirche Sankt Marien. Letiště Hamburg je 6,7 km daleko. Úschovna zavazadel i bezplatné Wi-Fi jsou přímo v ubytování. Pro auta je neplacené parkoviště.

Vzdálenosti k vybraným místům

Kampnagel1 km vzdušnou čarou
Domkirche Sankt Marien1,9 km vzdušnou čarou
Eppendorfer Moor4,1 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Pokoje

Varianty

Jednolůžkový pokoj

Samostatná postel
Maximální počet hostů1Plocha12 m²

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Velká manželská postel (velikosti King)
Maximální počet hostů2Plocha20 m²

Třílůžkový pokoj

Samostatná postel, Velká manželská postel (velikosti King)
Maximální počet hostů3Plocha20 m²

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna

Vyberte termín a ověřte cenu a dostupnost.

Pomoc s výběrem

Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Označte, co během pobytu potřebujete, a seřadíme pokoje v ubytování Boulevard Hotel Hamburg podle shody. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Boulevard Hotel Hamburg - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Nekuřácké pokoje
  • Terasa
  • Zahrada
  • Úschova zavazadel
  • Trezor

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Minimální věk hostů je 18 let.

Pobyt dětí není povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Jazyk
  • německy
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Hamburg Central Station“ od ubytování „Boulevard Hotel Hamburg“?

Železniční stanice „Hamburg Central Station“ se nachází 2,5 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Hamburg Airport“ od ubytování „Boulevard Hotel Hamburg“?

Hamburg Airport se nachází 6,7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 243 recenzí hostů je 8,5/10 . Přečtěte si recenze hotelu Boulevard Hotel Hamburg nebo přidejte vlastní.

Lydia07 - 2026
10/10
★★★★★

10/10! Pobyt byl opravdu nádherný. Rezervovali jsme si jednolůžkový pokoj, ale při příjezdu jsme dostali krásný dvoulůžkový pokoj. Majitel je moc milý a všude bylo velmi čisto. Faktura na nás čekala už při příjezdu. Moc děkujeme, určitě se vrátíme!

ℹ) Recenze Boulevard Hotel Hamburg nevyjadřují stanovisko sleephotelshamburg.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Boulevard Hotel Hamburg - srovnání cen

Hamburk: porovnejte cenu s podobným ubytováním.

Jak si stojí cena tohoto ubytování?

Porovnaná ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 203.

Toto ubytování
~12 138 Kčza noc pro 2 dospělé
Typická cena skupiny
~3 628 Kčza noc pro 2 dospělé

Přibližně o 235 % více než typická cena této skupiny.

Ubytování podobného standardu

Podobný standard se zahradou a s parkováním zdarma

Porovnaná ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 21.

Toto ubytování
~12 138 Kčza noc pro 2 dospělé
Typická cena skupiny
~4 096 Kčza noc pro 2 dospělé

Přibližně o 196 % více než typická cena této skupiny.

Ubytování se zahradou

Hamburk: orientační ceny za noc pro 2 dospělé. Vyberte termín a ověřte cenu i dostupnost.

Jak porovnáváme ceny

Typická cena: polovina porovnaných cen je nižší a polovina vyšší. Ceny mohou platit pro různé termíny pobytu. Porovnáváme ubytování ze seznamu tohoto města ve stejné měně. Ve velkých městech vybíráme nejčastěji hodnocená ubytování.

★ označuje oficiální hotelové hvězdičky a ● odhadovaný standard ostatních ubytování. Seskupujeme ubytování se stejným počtem hvězdiček nebo bodů standardu.

Srovnání vybavení zahrnuje jednu nebo dvě vybrané společné vlastnosti, nikoli veškeré vybavení.

Cenové rozpětí skupiny podobného standardu: ~1 796 Kč - ~21 507 Kč

Hamburk - další ubytování

Porovnejte další ubytování v tomto městě.

Hotel

Landhaus Flottbek Boutique Hotel

Hamburk

9,1
Fantastické873 hodnocení Booking.com

V ubytování Landhaus Flottbek Boutique Hotel najdete restauraci, zahradu a bar, Othmarschen S-Bahn (city rail) Station leží 1 km odtud. Ubytování v některých pokojích a apartmá nabízí balkon, terasu a patio.

~3 936 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Clounys Hotel

Hamburk

9,1
Fantastické1 007 hodnocení Booking.com

Ubytování Clounys Hotel poskytuje restauraci, terasu a bar. K dispozici je v některých pokojích a apartmá terasa.

~3 351 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Hotel St. Annen

Hamburk

9,3
Fantastické915 hodnocení Booking.com

Kromě ubytování nabízí Hotel St. Annen také zahradu, bar a terasu. Přímo na místě jsou sdílený lounge a klimatizace.

~3 470 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Hotel Volksschule

Hamburk

9,2
Fantastické4 122 hodnocení Booking.com

Hosté ubytování Hotel Volksschule mají k dispozici terasu, bar a sdílený lounge, Rauhes Haus Underground Train Station je 5 minut chůze odtud. Ubytování nabízí kavárnu a venkovní nábytek.

~3 571 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

THE MADISON Hotel Hamburg

Hamburk

9,2
Fantastické2 692 hodnocení Booking.com

Ubytování THE MADISON Hotel Hamburg nabízí fitness centrum, zahradu a restauraci. Pro vás jsou v některých studiích, pokojích, apartmá a apartmánech kuchyň, vířivka a myčka nádobí.

~4 614 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Gastwerk Hotel Hamburg

Hamburk

9,0
Fantastické2 238 hodnocení Booking.com

Ubytování Gastwerk Hotel Hamburg poskytuje terasu, restauraci a bar. V objektu jsou turecká lázeň, klimatizace a wellness centrum.

~3 656 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Zollenspieker Fährhaus

Hamburk

9,2
Fantastické2 344 hodnocení Booking.com

Ubytování Zollenspieker Fährhaus je 4hvězdičkové. Toto ubytování nabízí restauraci, saunu a venkovní herní prvky pro děti. Parkování na místě je bezplatné stejně jako Wi-Fi.

~5 893 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Traditionshaus by Zollenspieker Fährhaus

Hamburk

8,9
Skvělé265 hodnocení Booking.com

V hotelu Traditionshaus by Zollenspieker Fährhaus můžete využívat restauraci, zahradu a bar. Sauna, venkovní herní prvky pro děti a wellness centrum jsou na místě. Snídaně formou bufetu se servíruje přímo v ubytování.

~3 216 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

NYX Hotel Hamburg by Leonardo Hotels

Hamburk

8,9
Skvělé10 468 hodnocení Booking.com

Ubytování NYX Hotel Hamburg by Leonardo Hotels poskytuje restauraci, fitness centrum a zahradu. K ubytování patří sdílený lounge, klimatizace a kavárna. Podává se snídaně formou bufetu.

~2 874 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

PIERDREI Hotel HafenCity Hamburg

Hamburk

8,9
Skvělé5 221 hodnocení Booking.com

PIERDREI Hotel HafenCity Hamburg má restauraci, hernu a bezbariérový přístup, přičemž Dialog im Dunkeln je 600 metrů odtud. Bezbariérové vybavení a snack bar se nacházejí v ubytování.

~4 448 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Boardinghouse St.Pauli

Hamburk

9,0
Fantastické3 000 hodnocení Booking.com

Boardinghouse St.Pauli je hotel a má zahradu a terasu. Ve všech apartmánech a apartmá nechybějí kuchyň a soukromý vchod. 2,8 km daleko je Výstaviště Hamburk.

~2 381 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

HENRI Hotel Hamburg

Hamburk

8,9
Skvělé2 219 hodnocení Booking.com

Kromě ubytování nabízí HENRI Hotel Hamburg také bar a fitness centrum. V některých studiích a apartmá můžete využít kuchyňský kout. Snídaně v ubytování je formou bufetu.

~3 875 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Altan Hotel

Hamburk

5,8
Ucházející594 hodnocení Booking.com

Ubytování Altan Hotel poskytuje bar. Hosté mají v některých pokojích pračku. Kromě parkování nabízí ubytování i nabíjení elektromobilů.

~1 657 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

The George Hamburg

Hamburk

8,8
Skvělé1 704 hodnocení Booking.com

Hotel The George Hamburg je 4hvězdičkový. Přímo v ubytování jsou restaurace, zahrada a terasa. Ubytování v některých pokojích a apartmá poskytuje balkon.

~3 662 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Hotel Keese Hamburg

Hamburk

6,6
Dostačující1 714 hodnocení Booking.com

Hotel Keese Hamburg leží v destinaci Hamburk. Můžete parkovat u ubytování.

Hotel

Courtyard by Marriott Hamburg Airport

Hamburk

8,7
Skvělé2 615 hodnocení Booking.com

Courtyard by Marriott Hamburg Airport nabízí restauraci, bar a saunu, Fuhlsbüttel Nord Underground je odtud 200 metrů daleko. V prostorách ubytování jsou minimarket, fitness centrum a bazén.

~3 875 Kčza noc pro 2 osoby

Posuňte pro další ubytování1 / 16

Orientační ceny za noc pro 2 dospělé. Přesnou cenu zjistíte po výběru termínu.

Hotely v dalších městech

Objevte ubytování v dalších destinacích.

Hotel

relexa Hotel Frankfurt am Main (Superior)

Frankfurt nad Mohanem · Německo

8,3
Velmi dobré2 071 hodnocení Booking.com

Relexa Hotel Frankfurt am Main (Superior) je ubytování a má restauraci, terasu a bar. V rámci ubytování jsou sauna, minimarket a fitness centrum. Snídaně podávaná v ubytování je americká nebo formou bufetu.

~3 226 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden

Maastricht · Nizozemsko

8,2
Velmi dobré1 978 hodnocení Booking.com

Kromě ubytování nabízí Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden také zahradu, restauraci a terasu. Vířivka, patio a soukromý vchod se v některých pokojích a apartmá dají využívat.

~2 988 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Leonardo Hotel Amsterdam Museum Quarter

Amsterdam · Nizozemsko

7,9
Dobré3 504 hodnocení Booking.com

Ubytování Leonardo Hotel Amsterdam Museum Quarter nabízí zahradu, bar a restauraci. K dispozici jsou sdílený lounge, místo na piknik a klimatizace. Snídaně v ubytování je kontinentální.

~5 404 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Hotel O Capital

Rádžkót · Indie

4,6
Zklamání14 hodnocení Booking.com

Ubytování Hotel O Capital je 4hvězdičkové. Klimatizace je na místě.

~230 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Austria Trend Hotel Ananas Wien

Vídeň · Rakousko

8,1
Velmi dobré11 358 hodnocení Booking.com

Ubytování Austria Trend Hotel Ananas Wien má zahradu, terasu a bar. V areálu jsou kavárna, bezbariérové vybavení a klimatizace. Na místě se dá parkovat.

~2 117 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Theater Hotel Salzburg

Salcburk · Rakousko

8,2
Velmi dobré2 121 hodnocení Booking.com

Theater Hotel Salzburg má sdílený lounge, klimatizaci a bar, přičemž Gnigl Train Station je 500 metrů odtud. Nabízí se snídaně formou bufetu.

~4 826 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

iStay by NH Brussels Stéphanie

Brusel · Belgie

8,1
Velmi dobré1 186 hodnocení Booking.com

IStay by NH Brussels Stéphanie je 4hvězdičkový hotel. Ubytování nabízí snack bar a klimatizaci na místě.

~4 446 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Pullman Antwerp

Antverpy · Belgie

7,4
Dobré1 709 hodnocení Booking.com

Pullman Antwerp je 4hvězdičkový hotel. Ubytování disponuje saunou, minimarketem a fitness centrem. Kuchyň a myčku nádobí mají hosté v některých pokojích a studiích.

~2 934 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Dijing Hotel Shanghai

Šanghaj · Čína

8,0
Velmi dobré3 hodnocení Booking.com

Dijing Hotel Shanghai je ubytování, které má fitness centrum a restauraci. Bezbariérové vybavení, wellness centrum a minimarket jsou na místě.

Hotel

Spark by Hilton Wuppertal City Centre

Wuppertal · Německo

8,4
Velmi dobré3 148 hodnocení Booking.com

Ubytování Spark by Hilton Wuppertal City Centre nabízí bar, fitness centrum a restauraci. Na místě jsou minimarket, kavárna a bezbariérový přístup. Snídaně formou bufetu se dá v ubytování objednat.

~4 107 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Leonardo Hotel Heidelberg Walldorf

Walldorf · Německo

8,1
Velmi dobré3 801 hodnocení Booking.com

V ubytování Leonardo Hotel Heidelberg Walldorf můžete využívat zahradu, fitness centrum a terasu. Toto ubytování nabízí bazén, bezbariérový přístup a saunu.

~2 013 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

LandGut Berlinchen

Berlinchen · Německo

8,1
Velmi dobré286 hodnocení Booking.com

LandGut Berlinchen je hotel, který má restauraci, bar a zahradu. Ubytování nabízí venkovní krb, vybavení pro grilování a hernu na místě. Parkování na místě je bezplatné stejně jako Wi-Fi.

~2 900 Kčza noc pro 2 osoby

Posuňte pro další ubytování1 / 12

Orientační ceny za noc pro 2 dospělé. Přesnou cenu zjistíte po výběru termínu.